Organizační struktura LS

Funkce:

Jméno:

Telefon:

Mobil:

E-mail

Lesní správce

Ing. Štěpán Pospíšil

9561 44 101

725 257 512

stepan.pospisil@lesycr.cz

Zástupce lesního správce

Ing. Miroslav Talacko

956 144 103

724 523 898

miroslav.talacko@lesycr.cz

Technik lesní správy

Ing. Michal Mareček

956 144 102

725 627 425

michal.marecek@lesycr.cz

Referent pro katastr a restituce

Ing. Petra Vojtelová

956 144 107

724 524 894

petra.vojtelova@lesycr.cz

Referent pro katastr a restituce

Ing. Olga Vaňková

956 144 108

724 623 741

olga.vankova@lesycr.cz

Referent pro katastr a restituce

Ing. Pavel Zatloukal

 

724 623 942

pavel.zatloukal@lesycr.cz

Účetní I

Věra Pokorná

956 144 104

 724 623 719

vera.pokorna@lesycr.cz

Účetní II

Lenka Bejčková

956 144 105

 724 623 724

lenka.bejckova@lesycr.cz

Účetní II

Jiřina Andrlová

 

 

jirina.andrlova@lesycr.cz

Referent odbytu

Ing. Toul Zdeněk

956 144 110

702 021 437

zdenek.toul@lesycr.cz

Referent odbytu

Jan Novák

956 144 109

724 523 227

jan.novak@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Ing. Zdeněk Bartoš

 

 

zdenek.bartos@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Ing. Patrik Fojtík

 

724 623 918

patrik.fojtik@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Miroslav Kaderka

 

724 523 242

miroslav.kaderka@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Josef Kleveta

 

 

josef.kleveta@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Marek Lanča

 

606 098 051

marek.lanca@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Patrik Müller

 

 

patrik.muller@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Josef Sedláček

 

606 097 978

josef.sedlacek1@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Bc. Kristina Smažilová Kučerová

 

724 525 086

kristina.smazilova@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Ing. Kateřina Svobodová

 

724 524 016

katerina.svobodova@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Daniel Toul

 

606 098 050

daniel.toul@lesycr.cz

Technický pracovník LH

Marian Vávra

 

606 098 075

marian.vavra@lesycr.cz

Adjunkt

Jindřich Blažek

 

606 098 027

jindrich.blazek@lesycr.cz

Adjunkt

Ing. Kristýna Pospíšilová

 

725 627 889

kristyna.pospisilova@lesycr.cz

Adjunkt

Bc. Lukáš Sedmík

 

724 524 011

lukas.sedmik@lesycr.cz

 

Revíry

Název revíru:

Revírník:

Telefon:

Mobil:

E-mail

01 – ROZSEČ

Karel Chalupník

 

606 098 026

karel.chalupnik@lesycr.cz

02 – PERNŠTEJN

Jan Baláš

 

724 523 910

jan.balas@lesycr.cz

03 – LYSICE

Ing. Jan Brejcha

549 450 631

724 523 903

jan.brejcha@lesycr.cz

04 – BEDŘICHOV

Ing. Milan Chyba

 

724 523 899

milan.chyba@lesycr.cz

05 – SÝKOŘ

Jaroslav Špaček

 

724 523 900

jaroslav.spacek@lesycr.cz

06 – JAHODNÁ

Ing. Jiří Bělič

 

724 523 905

jiri.belic@lesycr.cz

09 – KUŘIM

Ing. Tomáš Kubín

 

724 523 902

tomas.kubin@lesycr.cz

11 – KUNŠTÁT

Petr Galusek

 

724 523 908

petr.galusek@lesycr.cz

13 – BOSKOVICE

Ctirad Kohoutek

 

724 523 927

ctirad.kohoutek@lesycr.cz

14 – ČERNÁ HORA

Ing. Tomáš Musil

 

724 525 137

tomas.musil@lesycr.cz

15 – KUNIČKY

Ing. Rostislav Žampach

 

724 525 021

rostislav.zampach@lesycr.cz

16 – HOLŠTEJN

Ing.David Sychra

 

724 523 909

david.sychra@lesycr.cz

17 – SENETÁŘOV

Karel Chalupník

 

606 098 026

karel.chalupnik@lesycr.cz

18 – MACOCHA

Milan Novák

 

724 523 926

milan.novak@lesycr.cz

19 – PETROVICE

Rostislav Müller

 

724 523 925

rostislav.muller@lesycr.cz

20 – LOMNICE – OSL

Mario Lanča

 

724 523 901

mario.lanca@lesycr.cz

21 – ÚSOBRNO

Bc. Petr Bárta

 

724 523 761

petr.barta@lesycr.cz

22 – DZBEL

František Navrátil

 

724 523 769

frantisek.navratil@lesycr.cz

23 – BUKOVÁ

Petr Šmíd

 

702 021 419

petr.smid@lesycr.cz

24 – LIPINA

Ing. Luboš Šťastný

 

724 523 770

lubos.stastny@lesycr.cz

25 – NÁMĚŠŤ NA HANÉ

Tomáš Mikulka

 

725 257 711

tomas.mikulka@lesycr.cz

26 – ČECHY POD KOSÍŘEM

Bohumil Mánek

 

724 523 768

bohumil.manek@lesycr.cz

31 – OSL

Ing. Michal Zavřel

 

724 523 924

michal.zavrel@lesycr.cz

32 – OSL

Ing.Tomáš Moravčík

 

725 257 719

tomas.moravcik@lesycr.cz