Organizační struktura LS

 

Kontakty na zaměstnance
Funkce: Jméno: Telefon: Mobil: E-mail
Lesní správce Ing. Štěpán Pospíšil 9561 44 101 725 257 512 stepan.pospisil@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Miroslav Talacko 956 144 103 724 523 898 miroslav.talacko@lesycr.cz
Zástupce lesního správce Ing. Michal Mareček 956 144 102 725 627 425 michal.marecek@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Ing. Petra Vojtelová 956 144 107 724 524 894 petra.vojtelova@lesycr.cz
Referent pro katastr a restituce Ing. Olga Vaňková 956 144 108 724 623 741 olga.vankova@lesycr.cz
Technik lesní správy Ing.Tomáš Moravčík 956 144 109 725 257 719 tomas.moravcik@lesycr.cz
TP – ochrana lesa Ing. Tomáš Musil   724 525 137 tomas.musil@lesycr.cz
Účetní I Věra Pokorná 956 144 104   vera.pokorna@lesycr.cz
Účetní II Jana Hamříková 956 144 105   jana.hamrikova@lesycr.cz
Adjunkt Ing.David Sychra 956 144 110 724 523 909 david.sychra@lesycr.cz
Adjunkt Tomáš Václavek 956 144 110 725 627 951 tomas.vaclavek@lesycr.cz
Revíry
Název revíru: Revírník: Telefon: Mobil: E-mail
01 – ROZSEČ Jan Musil   724 523 922 jan.musil@lesycr.cz
02 – PERNŠTEJN Jan Baláš   724 523 910 jan.balas@lesycr.cz
03 – LYSICE Ing. Jan Brejcha 549 450 631 724 523 903 jan.brejcha@lesycr.cz
04 – BEDŘICHOV Ing. Milan Chyba   724 523 899 milan.chyba@lesycr.cz
05 – SÝKOŘ Jaroslav Špaček   724 523 900 jaroslav.spacek@lesycr.cz
06 – JAHODNÁ Ing. Jiří Bělič   724 523 905 jiri.belic@lesycr.cz
09 – KUŘIM Ing. Tomáš Kubín   724 523 902 tomas.kubin@lesycr.cz
10 – BRNO Ing. Hana Třetinová 549 211 585 724 523 906 hana.tretinova@lesycr.cz
11 – KUNŠTÁT Petr Galusek   724 523 908 petr.galusek@lesycr.cz
13 – BOSKOVICE Ctirad Kohoutek   724 523 927 ctirad.kohoutek@lesycr.cz
14 – ČERNÁ HORA Ing. Michal Zavřel 956 144 115 724 523 924 michal.zavrel@lesycr.cz
15 – KUNIČKY Ing. Rostislav Žampach   724 525 021 rostislav.zampach@lesycr.cz
16 – HOLŠTEJN Otto Brauner   724 523 917 otto.brauner@lesycr.cz
17 – SENETÁŘOV Ing. Michal Kříž   724 523 920 michal.kriz@lesycr.cz
18 – MACOCHA Milan Novák   724 523 926 milan.novak@lesycr.cz
19 – PETROVICE Rostislav Müller   724 523 925 rostislav.muller@lesycr.cz
20 – LOMNICE – OSL Mario Lanča   724 523 901 mario.lanca@lesycr.cz